Вт, 14 июля 2020
Сервисы
Новости
 
31.05.2020

Віце-президент Sony Interactive Entertainment і глава підрозділу PlayStation Джим Райан (Jim Ryan) розповів журналістам про політику компанії відносно виробництва ігор для консолей різних поколінь. З його інтерв’ю стало зрозуміло, що PlayStation 5 отримає ігри, які не запустяться на старих поколіннях консолі. Райан повідомив, що підтримка користувачів PlayStation 4 буде проводитися ще як мінімум кілька років. Однак це
Експерти назвали продукти, які не можна заморожувати Лікар розповів про симптоми і профілактику варикозу вен Лікарка з Італії описала смерть пацієнтів, заражених коронавірусом 7 продуктів, які можуть викликати запалення Приховані фактори, через які люди швидше вмирають Стоматолог: що буде, якщо перестати чистити зуби Why Mac Users Aren’t Safe From Malware — and a New Mac Malware Threat Are Law Firms Doing Enough to Protect Themselves from Hackers? Названі корисні продукти, які треба виключити після шостої вечора Лікарі визначили оптимальну температуру в спальні для хорошого сну Які захворювання загрожують людині по групі крові?


Рейтинг новостей : Наука/Технологии
 
15.03.2020
Кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, Володимир Миколайович Золкін розповів про симптоми і профілактику варикозної хвороби.

17.03.2020
Лікарка, що працює в госпіталі Сан Карло Борромео в Мілані (Італія), описала останні моменти життя пацієнтів, заражених коронавірусом.

17.03.2020
Запалення, що є хронічною реакцією імунної системи на дратівливий фактор, може викликатися вживанням в їжу певних продуктів.
17.03.2020
Вчені з Національного інституту охорони здоров’я і соціального забезпечення Фінляндії опублікували результати багаторічного дослідження, яке присвячене вивченню факторів, що впливають на тривалість життя.

17.03.2020
Зуби потрібно чистити не рідше двох разів на добу, при цьому вечірня чистка набагато важливіша за ранкову, відзначають стоматологи.

09.05.2020
Most of us remember those iconic commercials where young, hip Justin Long drolly personified Macs while stodgy John Hodgman represented dull, outdated PCs. One of the most lasting messages from those ads was the idea that Macs don’t get viruses. Most consumers didn’t understand why — and most don’t to this day — but it […]
09.05.2020
Trust between a client and their attorney is the bedrock of the legal profession’s integrity. In order for a lawyer to effectively argue a case, or provide useful counsel, the client needs to be completely honest with them. The client, in turn, needs to know that what they tell their attorney will be held in […]

17.03.2020
Німецькі вчені назвали продукти, які приносять користь днем, але, навпаки, можуть доставити незручності, якщо вживати їх на ніч. В першу чергу фахівці порекомендували відмовитися від сирих овочів.

15.03.2020
Є багато факторів, які позбавляють людину якісного нічного сну, невідповідна температура спальні є одним з них.

18.03.2020
Чи правда, що можна визначити захворювання по групі крові? Залежно від особливостей складу в системі АВ0 розрізняють 4 групи крові. І вже давно вдалося з’ясувати, що саме ці відмінності можуть впливати на схильність до тих чи інших хвороб. Тромби Дослідники з Данії вивчали, як група крові взаємодіє з генетичною схильністю до тромбозу глибоких вен (ТГВ)

18.03.2020
Дієтологиня назвала сім продуктів, які можуть погіршити стан, якщо у людини проблеми з випорожненням кишечника.

18.03.2020
Популярні в народі рецепти очищення крові на основі меду, молока, часнику, хрону та інших рослин.

18.03.2020
Завідувач відділенням психотерапевтичної допомоги та соціальної реабілітації при психіатричній клінічній лікарні №1 Микита Чернов попередив про негативні наслідки надмірного страху перед коронавірусом. Побороти боязнь допоможе об’єктивна інформація, що отримується одночасно з декількох надійних джерел. За словами психолога, в подібних випадках тривога провокує у людей різні реакції. Одних вона мобілізує і робить обережнішими. У інших виникає

18.03.2020
Багато людей намагаються уникати картоплі, адже вона містить багато крохмалю і «звинувачена» у розвитку ожиріння. Але насправді цей овоч приносить багато користі і широко використовується в народній медицині.

18.03.2020
Пневмонія нового типу призводить до ускладнень в роботі життєво важливих органів.

19.03.2020
Наш організм створює “захисну плівку” з органічних кислот, спеціальних бактерій і шкірного сала. Цей шар захищає організм від зовнішніх подразників, в тому числі і від небезпечних інфекцій. Кожен прийом душу негативно позначається на захисному шарі. Він просто змивається, а наш організм стає більш схильним до різних недуг. Саме тому у багатьох людей може почати проявлятися

18.03.2020
Хороший міцний сон – запорука відмінного самопочуття на наступний день. Відчуваєте труднощі із засипанням? Дієтолог розповів, які продукти допомагають заснути.

18.03.2020
Багаторічні спостереження показали, що за деякий час до смерті люди бачать незвичайні сни.

19.03.2020
В обставинах запору деякі продукти не слід вживати в їжу, інакше проблема посилиться і призведе до небезпечних наслідків. Зокрема, потрібно відмовитися від білого рису, червоного м’яса, ковбаси.

<< <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17    ......  26   27   >>  > 
© New Portal 2010. При использовании материалов текстовая гиперссылка на NewPotral обязательна.
Администратор сайта «NewPortal» - e-mail:newportal.ua@gmail.com