Пн, 25 июня 2018
Сервисы
Новости
13.06.2018

Коли ми хворіємо і починаємо приймати лікарські препарати, прописані лікарем, ми не припиняємо їсти і пити. При цьому мало хто змінює свій звичний раціон харчування, а ось поєднання певних препаратів з певною їжею може погіршити або повністю нейтралізувати лікувальну дію.
Незваний сон: як впоратися з сонливістю на роботі Виявлено нові причини раннього старіння у жінок 4 ради, які назавжди зроблять вас невразливим для грипу Вітаміни, які необхідні для очей Все про користь жувальної гумки 6 міфів про здоровий спосіб життя, в які все вірять 7 ознак, що пора зав’язувати з алкоголем ЗСЖ може загрожувати життю людини В грибах виявили неймовірно корисний ефект для мозку Чому люди стали менше займатися сексом? Як купатися у відкритих водоймах без загрози для здоров’я?


Рейтинг новостей : Наука/Технологии
 
12.06.2018
На Всесвітньому конгресі у Ванкувері вчені з Гавайського університету представили дані про те, що пологи в дуже молодому віці є серйозним чинником раннього старіння у жінок. Жінки, які народили до 20 років жінки піддаються ризику ранньої менопаузи, заявили наукові фахівці. Важкі психологічні переживання, а також раннє материнство можуть стати причинами деяких проблем, встановили автори роботи. […]

12.06.2018
Таке неприємне вірусне захворювання, як грип, яке досягає кожної людини в певний момент життя, часто має свою сезонність. Саме холодна пора року є основною умовою розповсюдження такого захворювання. Існує безліч способів і препаратів для боротьби з грипом, і не всі з них дієві або безпечні для здоров’я в цілому. Знаючи про високу ймовірність захворювання і […]

12.06.2018
Ваші очі сльозяться, швидко втомлюються, червоніють і відмовляються розрізняти звичний шрифт? Не виключено, що вони просто зголодніли.
12.06.2018
Вважається, що жувальна гумка чудово освіжає подих і на цьому все. Насправді ж жуйка може бути набагато кориснішою, ніж ви думаєте. Про користь цього продукту розповімо в нашому матеріалі.

12.06.2018
Можливо, ви навіть встигли прищепити їх своїм дітям. Геть бабусині мудрості, даєш науковий підхід!

12.06.2018
Багато людей можуть з упевненістю сказати, що саме включає в себе здоровий спосіб життя – про це сьогодні завдяки інтернету і телебаченню мають уявлення навіть ті, хто не слідує правилам. Але багато наших уявлень про ЗСЖ – це просто міфи.
12.06.2018
Іноді ви з друзями жартома називаєте один одного алкоголіками, але, насправді, ви знаєте, що це не так. Чи так?.. Перевірте, чи немає у вас головних симптомів залежності:

12.06.2018
Біль можна охарактеризувати по-різному. Вона ниє, коле, пронизує, тисне, ріже, свердлить, зводить з розуму. Але при цьому без болю немає життя. Пригадуєте старий анекдот: якщо ви прокинулися зранку, і у вас нічого не болить, значить, ви померли.

11.06.2018
Надмірне захоплення ЗСЖ може стати загрозою для життя людини, заявили медики. За їх словами, серед адептів здорового способу життя поширюються поради, які не отримали наукового підтвердження.

<< <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17    ......  35   36   >>  > 
© New Portal 2010. При использовании материалов текстовая гиперссылка на NewPotral обязательна.
Администратор сайта «NewPortal» - e-mail:newportal.ua@gmail.com
bigmir)net TOP 100