Пт, 14 декабря 2018
Сервисы
Новости
04.06.2018

Високі люди більшою мірою ніж низькорослі схильні до ризику розвитку деяких небезпечних патологій – про це свідчать дані наукових досліджень.
Apple вже не знає як нав’язати користувачам iPhone XR Які люди частіше страждають від інсультів? 6 причин на користь того, щоб частіше їсти вишні Що таке скандинавська дієта і чому про неї всі говорять 8 цілющих грибів, що володіють потужним протираковим ефектом Лікарі назвали хворобу, після якої з’являється рак Вчені розповіли скільки потрібно пити кави для здоров’я серця і мозку Вчені розповіли, чим загрожує надлишок гормону радості Лікарі назвали 6 фантастичних властивостей звичайної цибулі Аналіз крові дозволяє дізнатися дату смерті людини Названо продукти, які не можна їсти перед сексом


Рейтинг новостей : Наука/Технологии
 
26.06.2018
Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско виявили: люди з порушеннями сну частіше піддаються судинному порушенню, з якими пов’язана висока ймовірність серцевого нападу або інсульту.

27.06.2018
Вишня відноситься до числа найпопулярніших ягід в Україні, і це дуже добре. Експерти назвали 6 причин того, чому ми повинні якомога частіше ласувати вишнями.

26.06.2018
Ви вже знаєте, що основи здорового харчування досить прості: на тарілці повинно бути багато фруктів, овочів, цільних злаків і пісного білка, а напівфабрикати і перероблені продукти краще виключити.
26.06.2018
Вивчаючи стародавню медицину, можна зауважити, що важливу роль у ній відіграють гриби. Вчені зацікавилися цим явищам, і з розвитком технологій-стали вивчати властивості різних видів грибів і їх вплив на деякі хвороби.

26.06.2018
Численні лабораторні дослідження американських вчених підтвердили наявність зв’язку між виникненням у людини злоякісної пухлини і наявністю цукрового діабету. Фахівці вважають діабет серйозним каталізатором процесів, що ведуть до онкології.

27.06.2018
Хочете мати здорове серце і мозок – пийте каву. Медики заявили про те, що вживання кави сприяє захисту клітин серцево-судинної системи від пошкоджень, а також є профілактикою хвороби Паркінсона клітин серцево-судинної системи.
26.06.2018
Серотонін відомий як гормон радості. Однак його профіцит може призвести до серйозних проблем, попереджають медики. Вони говорять про серотоніновий синдром. До його симптомів відносяться: нездорове емоційне збудження, панічні атаки, підвищена тривожність, галюцинації.

27.06.2018
Звичайна цибуля володіє безліччю корисних властивостей для здоров’я, і експерти назвали 6 найголовніших. Зазначимо, що цибуля входить у раціон людини з далеких часів, а перші сліди її використання були виявлені ще в п’ятому тисячолітті до нашої ери.

10.07.2018
Вчені з США, що представляють Єльський університет, розробили тест, що дозволяє визначити той термін життя, який ще залишився людині. Займаючись дослідженням в процесі розробки такого тесту, вчені встановили: в деяких випадках прискорюється старіння людини.

<< <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17    ......  55   56   >>  > 
© New Portal 2010. При использовании материалов текстовая гиперссылка на NewPotral обязательна.
Администратор сайта «NewPortal» - e-mail:newportal.ua@gmail.com
bigmir)net TOP 100