Вс, 24 июня 2018
Сервисы
Новости
14.05.2018

У Міністерстві охорони здоров’я заявили про те, що в реальному житті людина не може спожити смертельно небезпечну кількість вина або пива, але довести себе до смерті горілкою цілком здатна.
Чи правда, що курячі яйця шкодять здоров’ю? 6 продуктів, які заважають вам спати (і це не кава) 7 головних ознак інтоксикації організму 4 ради, які назавжди зроблять вас невразливим для грипу Вітаміни, які необхідні для очей ЗСЖ може загрожувати життю людини Що відбувається з людьми під час довгих відносин? В грибах виявили неймовірно корисний ефект для мозку Найагресивніші для шлунка напої Зелений перець захищає мозок від хвороб старіння Виявлена причина смертельних патологій судин


Рейтинг новостей : Наука/Технологии
 
10.06.2018
Кажуть, що яйця підвищують рівень холестерину в крові, погано перетравлюються і викликають сальмонельоз. Тому можна з’їдати не більше двох яєць у тиждень. Розбираємося, правда це чи ні.

10.06.2018
Траплялося вам ворочатися до ранку в ліжку і думати, чому ж ви не можете заснути? Кави не пили, жахів не дивилися, і навіть совість не мучить… А це все вони – продукти, які заважають заснути:

11.06.2018
Надлишковий вміст деяких речовин у крові може провокувати неприємні симптоми, і наукові фахівці склали список з декількох характерних ознак таких станів. Зокрема, погіршувати самопочуття людей може підвищений рівень цукру.
11.06.2018
Клінічний психолог і сексолог Олена Єршова пояснює, чому сексуальність — це набагато більше, ніж просто секс, яку роль в усвідомленні сексуальності відіграють батьки, партнери і культура, чому одяг не допоможе розвинути сексуальність.

12.06.2018
Таке неприємне вірусне захворювання, як грип, яке досягає кожної людини в певний момент життя, часто має свою сезонність. Саме холодна пора року є основною умовою розповсюдження такого захворювання. Існує безліч способів і препаратів для боротьби з грипом, і не всі з них дієві або безпечні для здоров’я в цілому. Знаючи про високу ймовірність захворювання і […]

12.06.2018
Ваші очі сльозяться, швидко втомлюються, червоніють і відмовляються розрізняти звичний шрифт? Не виключено, що вони просто зголодніли.
11.06.2018
Надмірне захоплення ЗСЖ може стати загрозою для життя людини, заявили медики. За їх словами, серед адептів здорового способу життя поширюються поради, які не отримали наукового підтвердження.

10.06.2018
Вчені кажуть: чим довше ми живемо з однією людиною, тим сильніше змінюється наш організм. З’ясовуємо, що саме з нами відбувається під час довгих моногамних відносин.

10.06.2018
Наукові співробітники Університету Малайзії проаналізували наукову інформацію про здатності грибів впливати на роботу мозку, а також оцінили 11 видів їстівних та лікарських грибів у їх впливі на організм мишей і щурів. У підсумку було виявлено: що містяться в їстівних грибах речовини ефективно забезпечують захист від розвитку хвороби Альцгеймера.

<< <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17    ......  34   35   >>  > 
© New Portal 2010. При использовании материалов текстовая гиперссылка на NewPotral обязательна.
Администратор сайта «NewPortal» - e-mail:newportal.ua@gmail.com
bigmir)net TOP 100